Väike Miss Estonia 2015 ja Väike Mister Estonia 2015 - esimesed finalistid!

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Juba 5. aastat korraldab produktsioonifirma Destate Republic konkursi "Little Miss Estonia" &  «Little Mister Estonia» lastele vanuses 5-12 aastat, mis on suurimate rahvusvaheliste konkursite ja festivalide eelvoor.

Ettevalmistus finaaliks toimub aktiivselt ning esimesed finalistid osalesid juba ametliku galerii võtetel teemaga «Mu lemmik muinasjutu tegelane» - pakkume nüüd teile võimalust nendega tutvuda!

Juubelikonkursi finaal-show toimub 9. augustil 2015 kell 17:00 Tallinnas, MASHA restoranis.

Finaalis esinevad osalejad kahes vanuserühmas: 5-8 ja 9-12 aastat. Iga rühma parimad saavad võimaluse esindada Eestit järgmistel rahvusvahelistel laste konkurssidel ja festivalidel:

Little Miss World

Little Miss & Mister Continents

Little Miss Europe

Little Miss Eurasia

Mini Miss & Mister Earth

Little Miss Nations

Little Miss & Mister Galaxy

Little Miss & Mister Planet

Prince & Princess of the World

Festival Model & Talent World

Sõltumata finaali tulemustest Destate Republic'u tiim valib välja 3 andekat osalejat, kes saavad võimaluse õppida Alustava Tähe Koolis 2 kuud tasuta.

Konkusri ametlik info SIIN!

Konkursi ametlik facebooki leht!

Vaadake videot festivalist Little Miss World 2014, kust Eesti esindajad tulid suurepäraste tulemustega - kümneaastane Annaliisa Lipp sai Little Miss World 2014 teise printsessi tiitli ning seitsmeaastame Emilia Laanjärv sai Mini Miss Continents 2014 võitjaks SIIT!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles