Vahva luuletus: Anu Saagim inspireeris Camp of Hip Hop laagri noori

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
JJ-Street hiphop tantsukooli noortelaagris - Monika Kuzmina, Anu Saagim, Joel Juht
JJ-Street hiphop tantsukooli noortelaagris - Monika Kuzmina, Anu Saagim, Joel Juht Foto: MediaMarketing

30. juuli õhtul toimus JJ-Street hiphop tantsukooli noortelaagris Tabasalus meeleolukas kohtumine Elu24 peatoimetaja Anu Saagimiga. Anu rääkis noortele meediast, kuulsusest ja ning andis juhtnööre elu keerdkäikudes hakkama saamiseks.

Anuga kohtumisest sai inspiratsiooni ka MediaMarketing Est juht Monika Kuzmina, kes kirjutas bravuuritarile hoogsa värsirea:

Mind üldse ei huvita

mida teised arvavad

Mul täiesti pohhui

mis toimub su peas

Mul jumala suva

ei meeldi sul ma

Ma sõidan sust üle

kui tahan vaid ma

Mind üldse ei huvita

mida tegema pean

Teen seda, mida tahan

oma vankrit ma vean

Mu vankris on kulda

sind ärritab see

Su teel on vaid mulda

ihkad kanda kuldkeed

Sa kanda saad keed

kui kullast on süda

Ka siis kui su teel

on vaid mullast muda

Monika Kuzmina: Luuletus on inspireeritud Anu Saagimi loengust, mille ta pidas eile õhtul JJ-Street laagrinoortele. Luuletus tekkis autos koju sõites ning paneb ka täna mõtlema - kes üldse kuskil ütles, et meil pole lubatud olla just need, kes me oleme. Kust tekib inimestesse soov kedagi salaja halvustada, selja taga kiruda, koledalt kaaslase kohta kädistada ning netikommentaarides kurjalt keelt peksta?

Kõik, kellel on üksteise kohta midagi öelda, öelgu seda näost näkku ja olgu julge klaarima asju nii nagu julgete maailmas asju klaaritakse. Kui julgust pole, mine JJ-Street tänavatantsu trenni ja kasvata Anu Saagimi kombel paks nahk. Kangelased sünnivad siis, kui nad kukuvad ning uuesti tõusevad. Tõuse sina ka kõrgemale ja saa paremaks aga seda ainult ennast arendades, mitte teisi kirudes.

Rütmi pühendan tänavatantsnoortele, sõnu kirjutasin püüdes tunnetada  Anu räägitut ning lugemiseks sobib see igale netikommentaatorile.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles