R, 29.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Sellel reedel Katlamajas Tai techno jumalanna NAKADIA!

Elu24
Facebook
Comments
Sellel reedel Katlamajas Tai techno jumalanna NAKADIA!
Sellel reedel Katlamajas Tai techno jumalanna NAKADIA! Foto: Erakogu

Still Out naaseb sel reedel, 31. juulil teistkordselt Pärnusse Katlamajja, et täita sealne ruum taas elektroonilise muusikaga.

Selleks korraks on kohale kutsutud Taimaa minimal techno, deep house’i ja tekno täielik meistrinna Nakadia, kes poole aastast resideerib Berliinis ja tuuritab mööda maailma ning pool aastast keerutab residendina plaate oma kodumaal Tais, Koh Samui saare kõige võimsamas klubis. Sumedate bassisageduste ning eksootilise lavalise energiaga on Nakadia naine, kelle set’i laadset iga päev ei kuule. Nakadia edulugu on musternäidis 21. sajandi muinasjutust, kui Tai maatüdrukust tõuseb globaalne ikoon! Nakadia on üle maailmselt armastatud võrdselt tema muusika ja iseloomu tõttu ning tundub, et miski ei suuda tema võimsaid techno sounde takistada! 

Tema soojendajana astub aga üles Leedust Eestisse saabuva meloodilise techno ja deep house’i duo Phonic Scoupe. Oma noorele eale vaatamata on need mehed remikse vorpinud juba päris mitmetele maailmanimedele ning teinud koostööd ka Moby vokalistina tuntud Julie Mintziga.

Muidugi on kohal Still Outi omad residendid Janno Kekkonen, Paap ja Hurmet Ilus ning dnb-saali ohjasid hoiavad seekord Studios, Siim2000, Oakman ja Armukahur.

Ürituse event Facebookis.

Foto: Erakogu
Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles