Weekend Festival Balticu vabatahtlikuks esitati suur hulk avaldusi

Meisi Volt
, Reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Weekend Festival
Weekend Festival Foto: Jani Kormu / Weekend Festival

6.-8. augustini Pärnu rannas esmakordselt toimuvale Weekend Festival Balticule laekus 814 avaldust sooviga asuda tööle vabatahtlikuna.

Vahetult enne jaanipäeva avatud programmis oli kõigil võimalus esitada avaldus asumaks festivalil tööle vabatahtlikuna. Soovijail oli võimalus valida omale meelepärasem valdkond ja ka päevad mil soovitakse abiks olla. Oodatult kujunes populaarsemaks valdkonnaks baariabi positsioon, millele järgnes festivali ülesehituse positsioon. Kandideerijate vanus jäi peamiselt vahemikku 15-19 eluaastat, kuid avalduse esitanute seas oli ka üks 52aastane naisterahvas Pärnust. Esimesed vabatahtlikud alustavad tööd juba sel pühapäeval kui algavad festivaliala ehitused.

Weekend Festival Baltic toob kolmel päeval suvisesse Pärnu randa hetke maailma tipud pop- ja tantsumuusikas. Festivalil astuvad üles: David Guetta, Hardwell, Tiësto, Example+dj Wire, Robin Schulz, Rudimental, Showtek, Felix Jaehn, Sub Focus, Chase & Status, Brennan Heart, Tungevaag & Raaban, Netsky, Syn Cole, Aron Chupa, (Ex) Da Bass, Grind Live, Beat Service, Darude, Super8 & Tab, HeavyWeight, The Second Level, Orkidea, Proteus, Tarmo Tammel, Kolzar ja Kristjan Hirmo.

Weekend Festival Baltic leiab aset 6.-8. augustini kaunis Pärnu rannas, kus saab näha ja kuulda kõige kuumemaid tantsu- ja popmuusikaartiste. Festival pakub külastajaile lisaks mitmel laval rikkalikule programmile ka palju muid atraktsioone festivalialal, samuti ei puudu välisündmusele omased telkimisalad.

Festivali ajaks on käigus eritransport Pärnusse nii Tallinnast kui Riiast. Festivali piletid on müügil siin.

Tagasi üles