Parimad Eesti ja Soome DJ-d avasid Original Block Party esimese päeva.

FOTO: Silver Gutmann

Hartwall Original Long Drink'i poolt korraldatav tasuta Original Block Party festival avati eile õhtul, kui Mustas Saalis mängisid rahvale plaate DJ Quest, Roope K, Paul Oja ja DJ Nada.

FOTO: Silver Gutmann

"Eilne õhtu osutus igati edukakas ning sooviksingi kutsuda kõiki meiega täna ja homme Telliskivi Loomelinnakusse ühinema. Oleme loonud mõnusa keskkonna, kus on võimalik nii võrkkiikedes vedeleda kui mõnedes paljudes restoranidest mõnusat brantši nautida. Kindlasti muudab hea muusika nautimise paremaks ka meie džinni- ja greibimaitseline jook," ütles Hartwall Original Long Drinki tootejuht Eeva Ignatius. "Eraldi sooviksin ära märkida Ebony Bones'i ja Kindnessi, kelle esinemisi ei tohiks mitte mingil maha magada," lisas ta.

FOTO: Silver Gutmann

Festivali teisel päeval keerutas plaate DJ Fitz, kes on tuntud ka kui legendaarse Berliini ööklubi West Germany asutaja.

FOTO: Silver Gutmann

Samuti oli kõigil külastajatel võimalik kuulati esitusi sellistelt artistidelt nagu Zebra Island, LCMDF, Ebony Bones, Kindness ja Sebastian Holm.

FOTO: Silver Gutmann

Õhtul kolis üritus taas Musta Saali, kui DJ-puldi taha astusid Jaakko Kestilä & Lauri Seini, Jay Shepheard ja Bert On Beats alias Critikal. Kolmepäevase ürituse öõpetas DJ Fitz, kes vallutas festivali pealava.

Vaata pildigaleriid!