P, 28.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Galerii ja video: näitus Baltic Truck Show

Elu24
Facebook Twitter
Comments

Tallinna Laululava ümbrus täitus 18.juulil uhkete veoautodega, kui merepoolsel kolmehektarisel alal laius Balti riikides esmakordselt toimuv kunstiliselt kujundatud ning tuunitud raskeveokite näitus Baltic Truck Show. Kaasa lõid ka Harley Davidson Eesti esindus ning Corvette’i klubi.

Näitusautode ühe pärlina sai Lauluväljakul näha Põhjamaade suurima samalaadse näituse Nordic Trophy eelmisel aastal võitnud autot. Esmakordselt valiti baltikumi parim raskeveok. Lisaks olid kohapeal esindatud ka paljud transpordifirmad ning rasketranspordiga seotud ettevõtted.

Baltic Truck Show ühe osana päevaprogrammist oli Eesti parimate spetsialistide võistlus puumaterjali koormasse kogumisel ning silmailu pakkus ka Miss Baltic Truck – võistlus. Toimus ka enduro-tsiklite vigursõidu show. Esimese Baltic Truck Show lõpetas Terminaatori kontsert ja traditsiooniline ilutulestik.

Baltic Truck Show peakorraldaja on puiduala transpordivahenditele spetsialiseerunud Soome firma Forest Steel.

«Baltikumil oleks ka vaja oma rasketranspordiala populariseerivat üritust, sest rasketranspordivahendite tuunimine on siinmail veel suhteliselt vähene, kuid meie soov on anda tõuge selle harrastuse levimisele kogu baltikumis,» ütles Forest Steel’i tegevjuht Olli Mäkelä.

Vaata videot SIIT!

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles