R, 9.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vaata Shanoni uut muusikavideot laulule «Ootan ööd»!

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Shanon
Shanon Foto: Ekraanitõmmis videost

TV3 Play esitleb ansambel Shanoni  suvehiti «Ootan ööd» uut muusikavideot. Videot näeb alates tänasest eksklusiivselt vaid TV3 Plays.

««Ootan ööd» tegemise protsess algas juba 2014. aasta suvel. Inspireerituna suvisest meeleolust ja rütmidest, valmis lugu, mis toob mõnes mõttes värskust nii meie kui ka Eesti muusikasse. Ilmselgelt erineb “Ootan ööd” kõigest sellest, mida oleme varasemalt teinud. Meie ambitsiooniks oli teha midagi teistsugust, jäädes seejuures iseendaks» kommenteerib solist Taavi Immato.

«Ootan ööd» video valmis koostöös noorte videotegijatega, kelleks on Hannes ja Sander Saard. «Otsustasime seekord anda video tegemiseks täiesti vabad käed ning lasime neil oma nägemuse teostada.» lisab Immato.

Foto: promo

Nagu ka laulusõnad viitavad, räägib video sellest, kuidas suvemeeleoluga käivad kaasas sõbrad, liiv, päike ja rand. Ansambel loodab, et sellise muretu olemisega suudavad eestlased ennast seostada ning Shanoni kontsert võiks olla see koht, kuhu inimesed aeg-ajalt kokku tulevad, et koos ühist aega nautida.

Homme, 16. Juulil, astub Shanon lavale Käsmus Lainela puhkekülas mõnusalt suvise akustilise kavaga.

Kuidas meeldib teile Shanoni uus video?

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles