T, 6.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Algamas on põnev noortesündmuste sari «Suvi linnas»

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Noorkotkad ja kodutütred mullu Järvamaal.
Noorkotkad ja kodutütred mullu Järvamaal. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

23. juulist saab alguse Tallinna spordi- ja noorsooameti poolt korraldatav suve lõpuni vältav sündmuste sari «Suvi linnas», mis pakub erinevaid lõbusaid tegevusi ning seda noorte endi kogunemiskohtades.

«Oluline on olla seal, kus on noored. Seetõttu oleme kaasanud ka noortekeskuseid ning laiendame oma tegevusi ja läheme suveks siseruumidest välja,» ütles spordi- ja noorsooameti peaspetsialist Annegrete Johanson.

Noortele pakutakse võimalust kätt proovida näiteks tänavakunstis professionaalide juhendamisel, näiteks koostöös JJ-Street Baltic Sessioni ja Spektriga, ning ees ootavad ka erinevad tänavasporditegevused ja –võistlused. Mitmete sündmuste korraldamisse on kaasatud ka noored ise.

Tegevused on suunatud noortele vanuses 12–26 ja sündmustest osavõtt on tasuta.

Linnaruumi tegevused viiakse läbi linnaosapõhiselt:

24. juuli Põhja-Tallinn;

4. august Nõmme;

5.–6. august Lasnamäe;

23. juuli, 13. august ja 21. august kesklinn;

26.–28. august Mustamäe.

Täpsemad toimumisajad ja –kohad on üleval Tallinna noorteinfo siin.

«Suvi linnas» sündmused toimuvad Tallinna Spordi- ja Noorsooameti noorteprogrammi «Mobiilne noorsootöö» raames ning neid viivad läbi spordi- ja noorsooameti mobiilsed noorsootöötajad.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles