Naistesarja vana naistemees põgeneb oma pulmast

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Harriet Toompere Anne Kõrvitsana Unistuste agentuuris
Harriet Toompere Anne Kõrvitsana Unistuste agentuuris Foto: TV3

Õhtul TV3 ekraanil jätkuvas kodumaises sarjas «Unistuste agentuur» ootab vana naistekütti pulmapidu, mille lõpp osutub üllatuslikuks, sest peigmees otsustab minema hiilida.

Kummaliste soovidega rikka vanahärra (Peeter Jakobi) poissmeesteõhtu ja pulma korraldamisest sai Anne Kõrvitsa (Harriet Toompere) esimene tähtis ülesanne tema uuel töökohal Unistuste agentuuris. Juba poissmeesteõhtu osutus vanahärra erinõudmiste tõttu ettearvamatuks ning otsekui üllatuste jätkuks kujuneb ootamatuks ka pulmapeo lõpp - peigmees põgeneb pulmast!

Annele jagub kogu sasipuntra sees siiski tiivustavat romantikat, sest fotograaf Tanel (Tambet Tuisk) on otsustanud naise võrgutada.

«Unistuste agentuur» on kodumaine naistesari, mille kangelanna Anne Kõrvits kolib pealinna, et pöörata oma elus värske lehekülg ning leida tõeline armastus. Uus töökoht kukutab Annele kaela tänapäeva elu humoorika virvarri, mille sees vajavad täitmist ka tema enda unistused. Sarjas mängivad veel Külli Reinumägi, Andrus Vaarik, Ester Pajusoo, Eliise Paula Roosa, Ivo Uukkivi, Piret Kalda, Maarja Mitt, Marje Metsur jpt tuntud ning armastatud näitlejad

Eelmisel nädalal jõudis «Unistuste agentuur» TNS Emori uuringu järgi vaadatavuselt üheksandale kohale. Sari jätkub TV3 ekraanil täna kell 20.30.

Tagasi üles