Eestis tegelevad joogaga paljud tuntud inimesed, keda võib kohata nii tavalistes joogatundides kui ka Joogafestivalil. Polygon Teatri lavastaja Tamur Tohver leiab, et kui inimene jõuab teatud vanusesse, siis tema keha on kulunud ja seda tuleb hakata toestama. Parem on muidugi, kui seda tehakse maast madalast ning jooga ongi selleks sobiv. Tamur ise alustab hommikuti tšakrate äratamisega, korrastab mõtteid ning teeb nii jooga- kui ka joogaväliseid harjutusi.
Endine õiguskantsler ja praegune vandeadvokaat Allar Jõks on mees, keda paljudel on ilmselt lausa ootamatu näha joogamatil istumas. Mees ise tunnistab, et alaga tegelema siirdudes tundis ta teatud valehäbi: kas ikka mehele see värk sobib, kuidas peaks ennast riidesse panema ja nii edasi. Üsna ruttu selgus, et jooga on tegevus, kus selliseid asju tähele ei panda ja kus ei võistelda – kui, siis ainult iseendaga.
Tamur Tohver ütleb, et elus on vaja tasakaalu ja toob näidetena võrdlusi elust enesest alates rikkuse ja vaesuse ebaühtlasest jaotumisest kuni halbade suheteni ämmaga – ka see viimane mõjub halvasti kogu perele. Seetõttu tuleb seada eesmärgid ja leida kõiges tasakaal. Kui näiteks inimene kaldub tüsedusele, siis tuleb mõned selles süüdi olevad asjad asendada muuga – näiteks meestele soovitab ta loobuda alkoholist pubis ja rasvasest praest söögilauas.
Allar Jõks rõhutab õige hingamise tähtsust. «Kümme sügavat sisse-väljahingamist ja elus lähevad paljud asjad ise korda,» rõhutab ta. «Jooga on kõige demokraatlikum sportlik tegevus ja sellega tegeleda pole kunagi hilja. Kui näiteks seista kaks minutit pea peal ja vaadata elule alt üles, paneb see maailmapildi paika ja õpetab aupaklikkust elu vastu.» Ta tunnistab siiski ka seda, et pilt pea peal seisvast eksõiguskantslerist võiks üsna huvitav välja näha.