Galerii: Eesti Olümpiakomitee tunnustas pidulikul vastuvõtul medalivõitjaid

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eesti Olümpiakomitee (EOK) tunnustas teisipäevasel pidulikul vastuvõtul tänavu esimesel poolaastal rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt medaleid võitnud sportlasi. Ühtekokku on Eesti sportlased täiskasvanute, noorte, veteranide ja parasportlaste tiitlivõistlustelt võitnud 85 medalit.

EOK president Neinar Seli tänas oma kõnes sportlasi ja nende treenereid ning avaldas heameelt, et aasta on Eesti spordile edukalt alanud. «Eesti sportlased on viimastel aastatel võitnud tiitlivõistlustelt üle saja medali aastas, pakkudes rahvale emotsioone ja spordirõõmu. Meil on silmapaistvad tipud nii olümpia- kui ka mitteolümpiaaladel, samuti tublid noored ja veteranid. Kõik nad on oma saavutustega meile eeskujuks ja väärivad tunnustust,» ütles Seli.

Eesti sportlased on aasta esimese kuue kuuga võitnud täiskasvanute, noorte, veteranide ja parasportlaste rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt 85 medalit 19 spordialalt. Eestlased on edukad olnud jõutõstmises, kahevõistluses, karates, kergejõustikus, kulturismis, laskesuusatamises, maadluses, mootorrattaspordis, murdmaasuusatamises, orienteerumises, piljardis, purjetamises, sulgpallis, sumos, taekwondo’s, ujumises, veemootorispordis, vehklemises, wushu’s.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles