E, 4.12.2023

«Missis Planet 2015» teise koha krooni pälvis eestlanna

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Bulgaaria kuurordis, Green Life Resort, toimus rahvusvahelise konkurssi «Missis Planet 2015»  finaal. Kohaliku eelvoru võitja Kristiina Zara ei saanud meie riiki esindama minna ning selle õiguse sai teine «Missis Estonia 2015» finalist Julia Smoli. Võluv kolme tütre ema sai edukalt hakkama ning tuli koju 2. koha võitjana.

«Missis Planet 2015» finaalis osalesid erinevate kontinentide abielus naised, kes pidid väljendama ennast mitmest küljest - intervjuu rahvusvahelise züriiga, kuhu kuulus ka Eesti rahvusdirektor Ireni Erbi, fotoportfoolio esitlemine, talendivoor, "Sea Planet" art-kostüümide moeshow ning iga iludusvõistluse traditsioonilised voorud - rahvusriiete voor ja õhtukleidivoor. Talendivoorus  laulis Julia loo nimega «Fly me to the moon», mis oli pühendatud tema väikesele tütrele.

Vaatamata kiirele graafikule,  jõudsid finalistid tutvuda Bulgaaria kultuuri ja loodusega, sõita jahiga merel, jalutada vanalinnas, külastada Sozopoli linnavalitsust, osaleda pildistamistel  ja kokteiliõhtutel. 

Foto: Erakogu

Suurepärane inglise keele oskus, etiketi tundmine, võlu ja mõistlikkus, catwalk'i ja poseerimise oskused, mida Julia jõudis omandada «Missis Estonia 2015» ettevalmistuse programmi jooksul ning muidugi kena välimus ei jäänud  rahvusvahelisel züüril märkamata - peale «Missis Planet 2015» esimese leedi krooni pälvis Julia  ka «Missis Top Model» tiitli. «Missis Planet 2015»  võitjaks sai Ukraina esindaja Olena Maniakova.

Foto: Erakogu

Julia ei peatu selliste saavutustega ning  valmistab  juba ette esindada Baltimaid  «Missis Europe 2015» võistlustel, mis toimub sügisel Kanaari saartel. Kõik abielus ja lahutatud naised vanuses 21-35, kes arvavad, et on samuti väärt esindama meie riiki rahvusvahelisel laval, võivad anda märku e-mailile missis@destaterepublic.com - parimad kandidaadid kohtuvad järgmises kohalikus finaalis «Missis Estonia 2016».

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles