P, 28.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Raadio 2 toob suvise Pärnu koju kätte

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Ingrid Peek
Ingrid Peek Foto: Raadio 2

Sel nädalal on Raadio 2 suvepealinnas Pärnus ja toob kuulajateni suvise linna vahetud emotsioonid, põnevad jutud ning mõnusad vestlused. Programm on tihe ja mitmekülgne ning kuulamist jagub igasse päeva.

Täna õhtul kell 20.00 peab Raadio 2 Pärnus maha pleilisti avaliku koosoleku ja disko, et sõeluda välja just need palad, mis kuulajatele enim meeldivad.

Uusi lugusid Raadio 2 fonoteegist mängivad ette muusikajuht Erik Morna ja peatoimetaja Kristo Rajasaare. Kas need sobivad ka raadios mängimiseks, seda saavad otsustada kõik Raadio 2 Pleilisti avalikul koosolekul osalejad. Sissepääs on kõikidele prii. Raadio 2 Fookusgrupp koguneb täna õhtul kell 20.00 Pärnu klubis Fookus.

Teisipäev on aga pühendatud muusikaviktoriinile. Raadio 2 muusikaviktoriin saab alguse kell 19.00. Alates kella 22.00-st aga väljub stuudiost Eesti Pops. Muusika eest kannavad hoolt DJ-d Erkki Tero ja Janek Murd ning erikülaline Madis Aesma.

Kolmapäev on Raadio 2 eetris «Rockidžungli» päralt. Stuudiost väljuvad «Rockiministeerium» ja «Linnadžungel». Muusikat pakuvad DJ-d Kaarel Kose, Bert Järvet ja Jon Mikiver.

Neljapäeval kostitab kuulajaid muusikaga Läti hetke üks kuumemaid bände, alternatiiv-popi trio Triana Park. Rütmide eest hoolitsevad DJ-d Maiken Madisson ja Liisa Lahtmets.

Arginädala viimasel päeval, reedel, pakub Raadio 2 aga Pärnu eriprogrammi, kus muusikat vahendavad DJ-d Paul Oja ja Quest.

Pärnu nädalale tõmbab laupäeval sümboolse muusikalise joone alla festival Schilling, millelt Raadio 2 teeb kella 14.00-st 19.00-ni otsesaate.

Igal argihommikul tervitab kuulajaid kell 7.00 algavas «Suvehommiku» saates Ingrid Peek, kellele on abiks reporter Maris Uusna ning vahvad külalissaatejuhid.

Esmaspäevast neljapäevani saab aga vahemikus kell 14.00-16.00 nautida head muusikat ja huvitavaid teemasid Piret Järvise saates «Suveraadio».

Naudi Pärnu suve koos Raadio 2-ga ning lase mõnus muusika ja põnevad teemad endani kanda.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles