T, 5.12.2023

Ennustusportaal: jaanilaupäeval sajab

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Jaanipäev Eesti Vabaõhumuuseumis.
Jaanipäev Eesti Vabaõhumuuseumis. Foto: JAANUS LENSMENT/POSTIMEES/

Eesti suurima ennustusportaali Triobet kodulehel toimub põnev kihlveomäng, milles saab teha panuseid, kas jaanipäeval sajab vihma. Kui reedel tehti enim panuseid sellele, et jaanid tulevad vihmata, siis nüüdseks näitavad koefitsendid vastupidist.  

Triobeti Balti riikide ja Venemaa turundusdirektor Kaido Ulejevi sõnul on hetke paeluvam küsimus - kas jaanipäeval sajab vihma?

"Panustades raha kuivale jaanipäevale, saab oma raha tagasi 5,75 kordselt. Näiteks 10 eurose panusega võib hea õnne korral võita 57,5 eurot „jaaniraha". Kui panustada raha vihmasele jaanipäevale, siis on koefitsent 1,1. Reedel olid koefitsendid vastavalt 1,75 ja 1,95. Inimeste usk jaanivihma on märgatavalt kasvanud,“ rääkis Ulejev.

Vihmaseks jaanipäevaks peavad Triobeti analüütikud ilma, kui Tallinn-Harku mõõtmiskohas mõõdab EMHI vähemalt 2 mm sademeid.

Foto: JAANUS LENSMENT/POSTIMEES/

Triobet on spordiennustust, online-pokkerit ning mitmeid veebipõhiseid osavus- ning õnnemänge pakkuv ettevõte, mis kuulub Stockholmi börsil noteeritud ning enam kui 50-aastase ajalooga Rootsi ettevõtte Betsson AB (OMX: BETS B) gruppi.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles