Miks sattus Siiri Sõnajalg Dominikaani Vabariigis kriitiliste pilkude alla?

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Politsei pidas 2013. aastal kinni autoroolis joobetunnustega tabatud Viivi Sõnajala, kes keeldus alkomeetrisse puhumast, mistõttu ta viidi haiglasse kontrolli. Viivi aga pages haiglast, kuna olevat haiglas ära eksinud ning mõni tund hiljem jäi sama auto roolis politseile vahele kaksikõde Siiri, kes olevat õde koju transportinud. «Kui ma hästi aus olen, siis käisin ma vahepeal lõunasalatit söömas ja võtsin ühe pokaali punast veini kõrvale,» rääkis naine. «Mul ei olnud muud võimalust, kuna mu õde oli ära viidud ja ma pidin talle appi minema,» seletas Siiri, miks ta 0,5 promilliga autot juhtis.
Politsei pidas 2013. aastal kinni autoroolis joobetunnustega tabatud Viivi Sõnajala, kes keeldus alkomeetrisse puhumast, mistõttu ta viidi haiglasse kontrolli. Viivi aga pages haiglast, kuna olevat haiglas ära eksinud ning mõni tund hiljem jäi sama auto roolis politseile vahele kaksikõde Siiri, kes olevat õde koju transportinud. «Kui ma hästi aus olen, siis käisin ma vahepeal lõunasalatit söömas ja võtsin ühe pokaali punast veini kõrvale,» rääkis naine. «Mul ei olnud muud võimalust, kuna mu õde oli ära viidud ja ma pidin talle appi minema,» seletas Siiri, miks ta 0,5 promilliga autot juhtis. Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Siiri ja Viivi Sõnajalg puhkavad enda väitel enamjaolt samades kohtades, aga lihtsalt erinevatel aegadel.

Sellise puhkusegraafiku tõttu sattus Siiri Dominikaani Vabariigis veidrasse olukorda, vahendas ajakiri Naised. Nimelt oli samas kohas kaks nädalat enne puhanud tema õde Viivi. 

«Nad ju ei tea, et Viivil on kaksikõde! Mõni ei suutnud varjata arvamust, et nüüd on seesama naine tulnud kaheks nädalaks tagasi teise mehega,» rääkis Siiri.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles