P, 3.12.2023

«Nullpunkti» autor Margus Karu esitleb uut raamatut

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Margus Karu
Margus Karu Foto: Janis Rizhovs

Täna, 18. juunil kell 18.00 esitleb Viru Keskuse Rahva Raamatus «Nullpunkti» autor Margus Karu oma teist romaani «Täna on täna ja forever on forever». Esitlusel vestleb autoriga tema kauaaegne sõber Jim Ashilevi.

«Täna on täna ja forever on forever» on Margus Karu, «Nullpunkti» autori teine romaan, mis viib lugeja kaasa peadpööritavale seiklusele tänapäeva noorte täiskasvanute maailmas. «See igipoolik käsikiri käis minuga viis aastat kõikjal kaasas: kodus, kontoris, kohvikus, rannas; Tallinnas, Rakveres, Vietnamis, Uus-Meremaal, Indias, Austraalias, Londonis, Pariisis, Prangli saarel ... Töö käigus hukkus ka kolm läpakat ja parema käe nimeta sõrm. Olen äraütlemata rõõmus, et see lõpuks ometi kaante vahele sai,» sõnas autor.

Nädal aega tagasi müügile tulnud raamat on Rahva Raamatu edetabelis tõusnud juba viiendale kohale, mis annab märku sellest, et Margus Karu uus romaan on võetud sama hästi vastu kui «Nullpunkt», mille esimene tiraaž müüdi läbi kõigest paari nädalaga.

Esitluse ajal on raamat müügil soodushinnaga.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles