R, 1.12.2023

Melomaan avas Eestis uue kontsertide otsingusüsteemi

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Internetilehekülg Melomaan
Internetilehekülg Melomaan Foto: Ekraanitõmmis

Soomes populaarne kontsertide otsingussüsteem Meteli laienes Eestisse ja avas veebilehekülje Melomaan, kus kasutajad leiavad väga lihtsalt oma lemmiku kohta igasugust kontserdiinfot. 

Firma Pop Media poolt loodud teenus sobib kasutamiseks igale platvormile: nutitelefonidele, tahvel- ja sülearvutitele. Kujunduslikult lihtsa ülesehitusega veebilehekülg hõlmab kõiki erinevaid muusikažanre, linnasid ja kontsertpaiku. 

Lehekülje Melomaan eesmärgiks on pakkuda publikule võimalust leida kontsertide info ühelt leheküljelt võimalikult kompaktselt. Samas on võimalus lugeda oma lemmikute kohta lisainfot, kuulata nende muusikat ning leida ka tee kontserdile pileti ostmiseks. Teenus on tasuta nii publikule kui ka artistidele ja kontsertide korraldajatele. 

«Meteli on Soomes kindel turuliider ning meie eesmärk on saavutada sama positsioon ka Eestis. Juba täna on Melomaanis olemas info rohkem kui 700 Eestis toimuva sündmuse kohta,» ütles Pop Meedia Eesti poolne kontaktisik Daisi Part. «Lehekülje kasutamine on väga lihtne - sündmuseid võivad sisestada kontserdikorraldajad, artistid ja ka fännid ise aadressil www.melomaan.ee/lisakontsert. Oleme püüdnud teha lehe kasutamise kõikidele sihtgruppidele võimalikult lihtsaks.» 

Meteli tegutseb Soomes alates 2001. aastast ning nädalas külastab lehekülge üle 100000 inimese, kontsertkalendrist on leitav info rohkem kui 2000 ürituse kohta. Juuni lõpus avatakse analoogne teenus ka Rootsis ning järgmiste riikidena on plaanis teenus avada Šveitsis ja Saksamaal.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles