Selle suve legendaarse retro festivali «We Love the 90’s» toimumispaik muutus

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Saksamaa show-projekt Groove Coverage
Saksamaa show-projekt Groove Coverage Foto: promo

Soomes juba mitmendat aastat korraldatav Euroopa suurim retro festival, «We Love the 90’s» toob sel augustil Eestisse tõelise staarideparaadi nii kodu- kui välismaa artistide saatel.  

Kui varem oli kinnitatud, et 90date muusika megafestival toimub 28. ja 29. augustil Tallinna Kalevi staadionil, siis nüüd võtab antud kontsert tuurid sisse hoopis Tallinna Lauluväljakul.

Festivali ühe peakorraldaja Sten-Erik Jantsoni sõnul oli toimumiskoha muudatus tingitud äärmiselt raskendatud koostööst Kalevi Staadionit juhtivate inimestega, kelle küsitava pädevuse tõttu ei soovi korraldaja, et festivali kvaliteet saaks kannatada.

Jantson lisas: «Kahjuks tuleb tõdeda, et sellel, miks Kalevi Staadionil suuri kontserte ei toimu, kuigi võiks, on ka oma põhjus. Kui antud kohta juhtivad inimesed ei ole ise huvitatud, et seal midagi toimuks, siis ongi tegemist kummitusliku staadioniga, kus toimuvad ainult koerte ja kasside näitused.»

JFK Showbusiness ja Loud n Live Promotion tiimil on see-eest hea meel tõdeda, et antud muudatustest saavad külastajad ainult võita – parem ja teadatuntud asukoht ning kindel kvaliteet. Tallinna Lauluväljaku tiimi professionaalne ja igapäevane tegevus antud pinna välja rentimiseks annab kindlust koostöö tegemiseks ja külastajate rahuolu kindlustamiseks. JFK ja Loud n Live Promotion vabandavad, kui antud muudatus mõnda kontserikülastajat häiris.

Festivali kahel päeval esineb pea 20 artisti, kelle sajad superhitid on aastate jooksul vallutanud muusikaedetabeleid üle kogu maailma. See on festival, mis paneb tantsima ka karud ning toob publikule tagasi kõige meeletumad nooruspõlve mälestused!

Foto: promo

Festivali line-up:

Reedel, 28. august:

Black Velvet

Estin

Astra

Mari Liis

Reel 2 Real (USA)

Jenny Berggren aka Ace of Base (SWE)

Bad Boys Blue (BEL)

East 17 (UK)

Laupäeval, 29. august:

Code One & Maarja-Liis Ilus

Ummamuudu

Nancy

Cool D & Kozy

La Bouche (GER/USA)

Eiffel 65 (IT)

Groove Coverage (GER)

Mr. President (GER)

Mõlemal päeval hoiab nostalgiat õhus ja hinges nii DJ kui ka õhtujuhi rollis legendaarne Allan Roosileht!

«We Love the 90s» festivali kahe päeva passid ja piletid on müügi üle Eestil Piletilevi müügipunktides ja piletilevi.ee kodulehel.

Üritust saab jälgida ka Facebookis.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles