/nginx/o/2010/05/10/364592t1hbd86.jpg)
Ärinaine Tiiu Järviste on veendunud, et raha on õnneks vajalik ja raha ning rikkus on hädavajalikeks käibevahenditeks elus liikumisel.
Ärinaine Tiiu Järviste on veendunud, et raha on õnneks vajalik ja raha ning rikkus on hädavajalikeks käibevahenditeks elus liikumisel.
«Raha annab meile suure vabaduse - vabaduse valida. Ma ootan eestlastelt sallivust rikaste vastu. Kui tahame olla rikas riik, peame ka rikkaid armastama ja austama,» räägib Tiiu ajakirjale Naised.
Järviste sõnul ei tohiks unustada, et rikkad loovad meile töökohti ja maksavad tohutuid summasid riigimakse, loovad oma isikliku rahaga riskides meile kõigile võimalusi paremaks eluks.
«Ma ise olen nõukapõlvkonnast ja tean, et olen võimeline ära elama väga minimaalsete kuludega, mind on elu ju nii kasvatanud. Kui reaalsest summast rääkida, siis arvan, et 10 000 krooniga oleksin juba päris õnnelik.»
Kas Sina austad ja armastad Eesti rikkaid?