Legendaarne «Seitsmes Taevas» avab juubelihõngulise 20. hooaja!

Elu24.ee peotoimkond
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Eesti üks legendaarsemaid ööklubisid Seitsmes Taevas avab juba 16. mail juubelihõngulise 20. hooaja.
Eesti üks legendaarsemaid ööklubisid Seitsmes Taevas avab juba 16. mail juubelihõngulise 20. hooaja. Foto: Seitsmes Taevas

Eesti üks legendaarsemaid ööklubisid Seitsmes Taevas avab juba 16. mail juubelihõngulise 20. hooaja.

Laupäeval, 16. mail avatakse Võsul legendaarne ööklubi Seitsmes Taevas. Värskenduskuuri läbinud suveklubi suurtemate muudatustena on nüüdsest võimalik pidutseda kahes saalis.

Lisaks klubisaalile, mis on saanud uue valguslahenduse, sisedisaini ning ohtralt mugavaid ning mõnusaid istumiskohti, saab nüüdsest pidu nautida ka Retrosaalis tekitades head kontrasti uue ja vana vahel.

Retrosaali interjöör ning muusikavalik aitab paljudel varasematel külastajatel parimaid Seitsmenda Taeva mälestusi meenutada ning uutel sõpradel kerge vaevaga ajas tagasi rännata.

Lisaks kahele saalile on uuenenud ka personal ning programm.

20. juubelihooaeg toob läbi suve lavale parimad Eesti live artistid: Shanon, Terminaator, Tanel Padar & The Sun, Hellad Velled. Samuti välismaised tegijad nende seas maailma klubide esinumbri Pacha Ibiza ja Pacha World Touri resident DJ Juan Diaz Hispaanist ning üheksakümnendate megahittidega REDNEX.

Seitsmenda Taeva 20. sünnipäeva saab tulla pidama 6. juunil ning siis on laval Rumeenia popstaar Mario Bischin.

Võsu asub tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast (70km) ning Rakverest 30km.

Hoia end infoga kursis kodulehel www.7taevas.ee ning facebookis ja vali programmist meeldivamad peoõhtud ja naudi suve Võsul!

Tagasi üles