Intervjuu «Teismelise rahabossi» produtsendiga: Kas on vaja inimestele haiget teha, kui selleks põhjust pole?

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Anti Reinthal
Anti Reinthal Foto: TV3

Täna jätkub TV3s sari «Teismeline rahaboss», mille produtsent Anti Reinthal rääkis «Seitsmestele uudistele», kuidas sotsiaalne eksperiment jätkub ning mida arvab ta vaatajate reaktsioonist.

«Seitsmesed uudised» tabasid «Teismelise rahabossi» produtsendi Anti Reinthali otse Star FM hommikustuudiost, kus ta rääkis kogu projektist üldisemalt ning avaldas arvamust sarja avaosale järgnenud rahva reaktsiooni kohta. Reinthal oli valmis ka TV3 kaamera ees selgitama, mida sari endast kujutab ning mis on selle eesmärk. «Elav diskussioon sarja ümber tõestab, et teema on päevakajaline ja läheb eestlastele korda. Samas võiks inimesed enne mõelda, kui nad ükskõik millise muu enda sees pulbitseva probleemi netiavarustesse välja valavad.» Reinthal soovitab õelusest ja kadedusest vahutava anonüümse kommentaari kirjutamisel mõelda, kas on vaja teistele inimestele haiget teha, kui selleks põhjust pole.

Foto: TV3

«Sari annab ülevaate erinevatest Eesti peredest, need on lood inimestest meie ümber. Kui esimeses saates oli perekonna eelarve 3000 eurot kuus, siis 15-aastase rahabossi Kevini kätte jääb tänases osas märksa väiksem summa. See on noore kangelase lugu, kus poisist saab peremees.»

«Teismeline rahaboss» on TV3s täna kell 20.00.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles