Eesti Muusikaauhinnad 2020

Dom Party «Dolls»: Nukumaja ootab mängima

Dom Party

FOTO: Klubi Teater

Sel reedel, 15.mail saab klubist Teater üheks ööks suurim Nukumaja, kuhu oodatakse kõiki mängima.  Dom Party on kõige populaarsem Klubi Teater pidudesari, mis võlub külastajaid alati enda kütkestava show ja suursugususega, ent on sel korral tavalisest veelgi säravam ja kaunim, sest klubi Teater diivad on selleks ööks muutunud silmipimestavalt kauniteks nukkudeks, kes ootavad endaga mängima. 

Sel ööl ootavad kõiki juba maja ees kaunid nukud, kellega mitte mängida on võimatu.

Dom Party «Dolls» kingib kõigile üheks ööks võimaluse taas siseneda maailma, mis äratab ellu lapsepõlve jäänud parimad sõbrad - nukud. Nukud on ideaalsuse sümbolid, mille seltsis on veedetud parimad hetked lapsepõlvest ning mille siirus ja ilu võtavad alati hingetuks. Sel reedel saab klubist Teater Nukumaja, kus klubi Teater diivad on muutunud nukkudeks, kelle täiuslikkust saab nautida läbi kogu öö kõigil klubi lavadel. Vastapandamatu ilu, säravad kostüümid ja plastilised liigutused - need on nukud, kellega tahaks mängida igaüks.

FOTO: Klubi Teater

Dom Party «Dolls» toob lavale nukud, kelle soengud on ideaalseks sättinud Kevin Murphy professionaalid. Vastupandamatu lavashow muudavad veelgi magusamaks üllatused Magnumilt. 

FOTO: Klubi Teater

Kas Sina tahad nukkudega mängida? Dom Party'l ootab kõiki Nukumaja, mis on terve öö avatud mängimiseks.

Rohkem infot ürituse kohta leiate Facebookist.