K, 6.12.2023

Lotte-teemalise muusikali piletid saabusid müügile

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Lotte
Lotte Foto: Repro raamatu kaanelt

28. novembril jõuab publikuni muusikal lastele - «Lotte Unenäomaailmas«. Esietendus toimub Vanemuise teatri suures majas ning 10. detsembril Nordea Kontserdimajas.

Uue teose autoriteks on lastemuusikalide «Detektiiv Lotte» ja «Kosmonaut Lotte» loojad Janno Põldma, Heiki Ernits, Leelo Tungal ja Priit Pajusaar. «Lotte Unenäomaailmas» lavastaja on Tanel Jonas, muusikaline juht ja dirigent Martin Sildos, kunstnikud Iir Hermeliin ja Rosita Raud ning koreograaf Janek Savolainen.

Lotte rollis tulevad publiku ette Linda Kolde ja Adeele Sepp, teistes osades Jaanus Tepomees, Kaarel Targo, Rasmus Kull, Priit Strandberg, Simo Breede, Jaan Willem Sibul, Pirjo Püvi, Merle Jalakas, Karol Kuntsel, Lauri Liiv, Veiko Porkanen, Markus Dvinjaninov, Marian Heinat, Hedi Maaroos, German Gholami, Alo Kurvits, Oliver Timmusk, Leino Rei, Kärt Tammjärv, Marin Mägi – Efert ning Vanemuise ooperikoor.

Esimest korda kohtus Vanemuise publik Lottega 2005. aastal Janek Joosti lavastuses «Lotte reis lõunamaale». Järgmised Lotte-lood on lavastanud Ain Mäeots  – muusikali «Detektiiv Lotte» (2008), haridusprojekti «Lotte ja Bruno muusikatund» (2009), lastekontserti «Lotte jõulupidu» (2012) ja taas muusikali «Kosmonaut Lotte» (2012).

Vanemuise tuleva hooaja mängukavasse jääb jätkuva publikuhuvi tõttu ka «Detektiiv Lotte».

Muusikali «Lotte Unenäomaailma» sisu ja etenduskordade kohta saab lähemat infot siit.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles