Eesti Muusikaauhinnad 2020

Galerii: Bastion ja Anne & Stiil esitlesid ühiselt loodud heategevuslikku rõivakollektsiooni

Kolmapäeval esitleti Rocca Al Mare keskuse Bastioni kaupluses heategevuslikku rõivakollektsiooni «Cropped Rose», mis sündis armastatud moebrändi Bastioni loovmeeskonna ning ajakirja Anne & Stiil toimetuse koostööna.

FOTO: Bastion

Tegemist on naiseliku suverõivaste erikollektsiooniga, mis on suunatud elurõõmsale ja ilu väärtustavale naisele, kes teab, et maailm on loodud nautlemiseks – seda sümboliseeribki roosiaed, mis on kollektsiooni keskseks kujundiks.

Kollektsiooni tootevalikust leiavad saabuvaks pidude hooajaks oma moelemmikud nii malbed naised kui ka julgema stiili austajad.

FOTO: Bastion

Erikollektsiooni värvigammas domineerivad lisaks energilistele õietoonidele elujõulised rohelised lehe- ja varretoonid ning ihuvärvi tasakaalustav beež . Disainidele lisavad unikaalsust Bastioni disainerite loodud digitaalsed printmustrid.

FOTO: Bastion

Kõrvuti professionaalsete modellidega astusid eile moelavale neli naist, kes osutusid väljavalituteks spetsiaalselt selle kollektsiooni modellide leidmiseks korraldatud modellikonkursil.

FOTO: Bastion

Anne & Stiili peatoimetaja Tiina Kruus näeb Bastioni klientidel ja ja Anne & Stiili lugejatel  nii mõndagi ühist. «Nad mõlemad on särasilmsed, positiivse ellusuhtumise ja oma eluga hästi toime tulevad naised. Kui vaadata kollektsiooni värve, tegumoode ja mustreid, siis võib julgelt öelda, et naisi ootab ees üks tõeliselt särav ja rõõmus suvi,» sõnas Tiina Kruus.

FOTO: Bastion

15% kollektsiooni müügikasumist annetavad Bastion ja Ajakirjade Kirjastus  heategevuseks – Toivo Tänavsuu poolt oma ema Hille Tänavsuu mälestuseks loodud vähiravi toetusfondile Kingitud Elu.

FOTO: Bastion

«Vaadates rõivakollektsiooni ning selle pastelseid, õrnu, helgeid ja elegantseid toone, siis sobituvad need hästi seda värvi emotsioonidega, mida vähiravifond Kingitud Elu tahab oma annetajate kaudu vähihaigetele ja nende lähedastele ellu tuua. Abivajajate jaoks oleme sageli viimane õlekõrs,»  kommenteeris vähiravifondi Kingitud Elu juhataja ja asutaja Toivo Tänavsuu.

2014. aastal toetas vähiravifond kõiki abipalujaid – kokku panustati 11 vähihaige ravisse 72 000 eurot.


Vaata pilte ja videot kollektsiooni valmimisest!

Bastion presents: Anne&Stiil limited edition collection "Cropped Rose" from Baltika Group on Vimeo.

Tagasi üles