R, 8.12.2023

Teismelise rahabossi kätte antakse 3000 eurot!

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Täna algab TV3s uus sari «Teismeline rahaboss», mille avaosas saab noor neiu Timea-Helen kuuks ajaks enda kasutada pere rahakoti, milles on 3000 eurot.

«Teismeline rahaboss» on tõsieluline sotsiaalne eksperiment, mille iga osa peategelaseks on teismeline, kelle kasutada jääb kuu aja jooksul perekonna kogu teenistus. Just lapse käes on võim kõiki otsuseid langetada ja raha kulutada või siis hoopis kokku hoida.

Foto: TV3

Saatesarjas osalevad neli erineva tausta ja tarbimisharjumustega noort. 15-aastane Kevin on pärit suurest taluperest Tartu lähistel ja tema pere eelarve pole kuigi suur. Kernus elav 15-aastane Andri peab hoolitsema nelja õe-venna eest, kuid tahab väga ka uut telefoni. Tallinnas elav 15-aastane Sirle on ema sõnul paras kitsipung ja raha kulutamine tekitab temas süümepiinu.

Foto: TV3

Tänase avaosa kangelaseks on Valgamaal elav 16-aastane Timea-Helen, kes on harjunud saama kõike, mida ta soovib. Firmakosmeetika, riided ja ehted, reisid ja iluteenused on võimalikud tänu vanemate heale toimetulekule. Taskurahagi antakse lahkelt. Kui rahabossi seisus ja summa käes, on neiul aga aeg mõelda, kas prioriteediks saab sõbrannadega šoppamine või teiste pereliikmete vajaduste katmine.

Sarja «Teismeline rahaboss» produtsent on Anti Reinthal, režissöör Raivo Maripuu.

«Teismeline rahaboss» alustab TV3s täna kell 20.00.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles