Galerii! Vaata, millised staarid kandsid kostüümiinstituudi heategevusgalal H&Mi

Sarah Jessica Parker arrives at The Metropolitan Museum of Art's Costume Institute benefit gala celebrating "China: Through the Looking Glass" on Monday, May 4, 2015, in New York. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)

FOTO: Evan Agostini/AP

H&M tegi koostööd moeikooni Sarah Jessica Parkeriga ning rõivastas esmakordse osavõtu puhul Metropolitani kunstimuuseumi kostüümiinstituudi heategevusgalal kuulsusi nagu Vanessa Hudgens, Janelle Monae ja Banks.

Inspireerituna muuseumi selleaastase näituse teemast «Hiina peeglitagusel maal» («China: Through the Looking Glass») lõi H&Mi disaineritemeeskond oma gala-lauda kutsutud külalistega koostöös ainulaadsed komplektid, mis austavad iga staari unikaalset isiklikku stiili.

«H&Mi jaoks oli au ja nauding võtta osa moemaailma ühest auväärseimast üritusest. Iga meie disainerite loodud komplekt arvestas näituse iseloomuga ning näitas moe lõbusat poolt, mis on H&Mi jaoks väga oluline,» ütleb H&Mi peadisainer Pernilla Wohlfahrt.

«Muusika ning mood käivad käsikäes. Oli tõeline au teha koostööd sõpradega H&Mist ning luua rõivakomplekt, mis mu stiili täiuslikult esindab,» lausub lauljanna Janelle Monae.

FOTO: Rob Kim/AFP

H&Mil oli privileeg luua gala-look ka 2015. aasta Kostüümiinstituudi Heategevuskomitee liikmele Sarah Jessica Parkerile, kes on üks meie aja kõige mõjuvõimsamaid moeikoone. Sarah Jessica kandis ühistööna valminud asümmeetrilise ülaosaga musta siidkleiti, mille slepp oli ehitud tikitud moonidega. Kleiti kaunistavad kangapaneelid teostati lapitehnikas ning olid valmistatud jätkusuutlikest materjalidest ning kaunistustest. Viimane rõhutab H&Mi visiooni teha moest jätkusuutlik ning jätkusuutlikkusest moodne.

FOTO: promo

«On väga tore näha oma visiooni realiseerumas. Koostöö H&Miga oli väga lõbus. Lõpptulemusena valmis kleit, mis väljendab näituse iseloomu ning suursugusust,» kinnitab Sarah Jessica Parker. 

FOTO: Charles Sykes/AP

Staaride komplektid:

Sarah Jessica Parker kandis ekstra tema jaoks valmistatud temaatilist kleiti, mille ta koos H&Miga disainis. Kleidi sleppi kaunistasid tikitud tumepunased moonid. Näitlejanna ja laulja Vanessa Hudgens kandis ekstra tema jaoks valminud kaharat kirgaspunast kleiti, mida ehtisid Swarovski kristallid. Lauljanna Janelle Monae kandis ekstra tema jaoks valminud mandariini-kaelusega kontrastsete ääristustega komplekti. Lauljanna Banks kandis ekstra tema jaoks valminud õlgu paljastavat sensuaalset punast diagonaal-lõikelist õhtukleiti.