Homme tutvustab Tallinna Linnateatri «Kontakt» Ursula Rataseppa ja Alo Kõrvet

Alo Kõrve

FOTO: Siim Vahur

6. mail kell 19 Hobuveskis algav selle hooaja viimane «Kontakt» toob publiku ette lisaks näitlejana ka lavastajana tegeva Alo Kõrve ning laiemale auditooriumile viimase aja filmidest tuttava Ursula Rataseppa. Õhtut juhivad Veiko Tubin ja Henrik Kalmet. ETV eetris on saade «Kontakt» 8. mail kell 21.40.

Mis on kõige ohtlikum hetk, mis laval on olnud? Kes kardab Virginia Woolfi? Kas kunstiinimesed peaksid jääma oma liistude juurde? «Kontaktis» otsitakse vastuseid neile ja väga paljudele teistele küsimustele. Publiku ette tulevad kaks inimest, kes põhilise osa oma elust teesklevad, et on keegi teine. Sel õhtul mängivad nad iseennast – nad räägivad, otsivad, arutlevad, esinevad, küsivad, vastavad ja (umbes poolteist tundi hiljem) kaovad. Et kaks päeva hiljem ETV ekraanil taas ilmuda. Lisaks jutuajamistele elustuvad endised või tulevased rollid, kõlab piinlik ja vabastav naer või sünnib midagi, mida varem pole juhtunud.  «Kontakt» on segu kunstilisest aktsioonist ja telesaatest «Inside the Actor's Studio» ehk teisisõnu: oodata võib pikemaid ja süvitsi vestlusi, aga samas tempokat ja ootamatut õhtut.

FOTO: Siim Vahur

Ehkki saade «Kontakt» jõuab eetrisse sama nädala reedel, ootame kõiki teatrisõpru siiski kindlasti saali, et kogeda kohtumisõhtu ainulaadset atmosfääri ning saada osa ka nendest naljadest ja naerust, ilmetest, apsakatest ja pisaratest, mida teles ei näe - sest telesaade «Kontakt» on vaid lühendatud ja toimetatud versioon Hobuveskis toimunust.

FOTO: Siim Vahur

Publikul on võimalik esitada ka oma küsimused näitlejaile, saates need e-posti aadressil publik@linnateater.ee. Küsimusi Alo Kõrvele ja Ursula Rataseppale on võimalik esitada kuni 6. mail kella 15.00-ni. Kõigi küsimuse esitajate vahel loositakse välja kutse kahele uue hooaja esimesele «Kontaktile». 

Pileteid homsele kohtumisõhtule saab soetada alates Tallinna Linnateatri kassast ja Piletilevist.     

Ühekordsete kohtumisõhtute sari «Kontakt» avab Tallinna Linnateatri viiekümnenda sünnipäeva tähistamise, mis kulmineerub 13. veebruaril 2016 teatri 50. juubeliga. 

«Kontakti» korraldavad  Veiko Tubin, Paavo Piik ja Henrik Kalmet.

«Kontakti» ametlik meediapartner on Eesti Rahvusringhääling.