R, 8.12.2023

Aastate eest ema kaotanud õed kutsuvad appi selgeltnägijad

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Saates «Appi tuleb selgeltnägija» paluvad Ilona Kaldre ja Aljona Orlova abi kaks õde, kelle ema kadus jäljetult paarikümne aasta eest.
Saates «Appi tuleb selgeltnägija» paluvad Ilona Kaldre ja Aljona Orlova abi kaks õde, kelle ema kadus jäljetult paarikümne aasta eest. Foto: TV3

TV3 müstikasarjas «Appi tuleb selgeltnägija» paluvad Ilona Kaldre ja Aljona Orlova abi kaks õde, kelle ema kadus jäljetult paarikümne aasta eest.

Õed Helena ja Helina tahavad teada, mis juhtus nende emaga, kes 20 aastat tagasi ühel hommikul kodust lihtsalt lahkus. Kas ta on surnud või elus? Mis juhtus? Õdedele lähevad appi selgeltnägijad Ilona Kaldre ja Aljona Orlova, kes üritavad kahe aastakümne taha jäänud loosse selgust tuua.

Foto: TV3

Tänase saate teises loos ruttavad sensitiivid appi Virumaal elavale Ainole, kelle suguvõsa meesliini on tabanud ebaloomulike surmade laine. Aino on kaotanud nii oma vennad kui ka poja. Kõige raskem on vanaproual leppida politsei seletusega, et tema vend suri südamepuudlikkuse tõttu, sest surnukeha leiti kardinatesse mähituna kõrvalisest metsatukast.

«Appi tuleb selgeltnägija» on TV3s täna kell 20.00.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles