Maailma moe- ja stiiliringkondade lemmikjäätis Magnum teeb koostööd kohalike moemaailma tipptegijatega

FOTO: Tiina Talumees Moestuudio

Maailma moe- ja stiiliringkondade lemmikjäätis Magnum jätkab ka Eestis traditsiooni teha koostööd  kohalike moemaailma tipptegijatega. Tiina Talumehe loodud erikollektsioon on saanud inspiratsiooni šokolaadistest jäätisetoonidest ja vanilje elevandiluust. Kollektsiooni esitleti glamuursel etendusel Energia Avastuskeskuses 14. aprillil.

FOTO: Tiina Talumees Moestuudio

Tiina Talumehe sõnul on Magnumile disainitud erikollektsioon inspireeritud Hollywoodi glamuurist.

«Kollektsiooni kuus ainulaadset käsitöökleiti on samuti puudutatud 30-ndate naiselikust stiilist nagu ka minu uus couture kollektsioon «Must Valges»,  kuid siin on veelgi enam rõhku luksuslikul õhtuglamuuril,» rääkis Tiina Talumees, kelle armastus Magnumi jäätise vastu sai alguse juba 1997. aastal.

FOTO: Tiina Talumees Moestuudio

Magnumi jäätis on läbi aastate inspireerinud mitmeid maailma moelavade suurkujusid, näiteks moekeiser Karl Lagerfeldi ja Itaalia kõrgmoemaja Dolce&Gabbanat, mistõttu oli brändi jaoks väga loogiline jätkata oma moepärandit ka Eestis, tehes koostööd kohalike moeloojatega.

FOTO: Tiina Talumees Moestuudio

Magnumi erikollektsioonis on kuus ainulaadset pidulikku kleiti, mille värvigamma varieerub elevandiluust kuldkollase ja ahvatleva šokolaadipruunini.

Lisaks said Tiina Talumehe poolt uue trendika välimuse ka Magnumi promotüdrukud, kellele valmisid jäätisetoonides nooruslikult vallatud kleidid.

Vaata pildigaleriid!