P, 5.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Galerii ja video: Sky Media tähistas 20. sünnipäeva galaktilise suurusega

Elu24
Galerii ja video: Sky Media tähistas 20. sünnipäeva galaktilise suurusega
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Sky Media raadiojaamad pidasid reedel oma grupi 20. juubelit kosmosereisi teemalise sünnipäevapeoga Saku Suurhallis. Sündmusega tähisti edukat kahte aastakümmet raadiojaamade kõrgeimal orbiidil.

Sky Media märgi alla koonduvad oma kuulajaskonna juhtivad raadiojaamad Sky Plus, SKY Raadio, Russkoje Raadio, Retro FM ja Energy FM. Kohale olid kutsutud viie raadiojaama saatejuhid, töötajad, kliendid ja koostööpartnerid.

Sky Media esimene raadiojaam SKY Raadio loodi 1995. aastal, millele järgnes 1997. aastal Sky Plus. Grupi noorim jaam on 2005. aastal loodud Retro FM.

Talvise TNS Emor raadio päevikuuuringu kohaselt kuulab Sky Media raadiojaamu enam kui 700 000 inimest nädalas. Raadio Sky Plus on kuulatuim eesti- ning Russkoje Raadio populaarseim venekeelne kommertsjaam.   

Raadiojaamade staarsaatejuhid on Alari Kivisaar ja Kristjan Hirmo raadiost Sky Plus, Vladimir Ban Russkoje Raadiost ja Boriss Gorsky SKY Raadiost.

Märksõnad
Tagasi üles