Lenna ja Eplik annavad sel suvel ühiselt kontserte: plaanime kava lauluvahetuse peale üles ehitada

Meisi Volt
, Reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Vaiko Eplik ja Lenna Kuurmaa
Vaiko Eplik ja Lenna Kuurmaa Foto: promo

Hoolimata viljakast koostööst pole Lenna Kuurmaa & Vaiko Eplik veel ühise kavaga lavadel esinenud. Sellel suvel avaneb see võimalus kontsertprojekti raames, kus saab näha muusikuid üksteise lugusid esitamas.

«Minu arust on meil tagumine aeg Lennaga koos laulda, sest kuigi olen kirjutanud Lennale plaaditäie lugusid ning vahel kitarristina Lenna bändis Mihkel Rauda asendanud, laulsime laval koos viimati üheksakümnendate alguses ETV lastekoori koosseisus. Olin toona vist 11-aastane, Lenna oluliselt noorem. Plaanime kava lauluvahetuse peale üles ehitada, nii on meil endil ka huvitav,» sõnas Vaiko Eplik, kes sai presidendilt Iseseisvuspäeva eel Valgetähe IV teenetemärgi.

«Vaikoga koostöö on mulle alati väga meeldinud ja hindan tema arvamust kõrgelt. Ootan huviga meie sellesuvist projekti, on aeg taas koos musitseerida!» arvas Lenna, kelle debüüt-stuudioalbum «Lenna» Vaikoga koostöös valmis.

Kontserdid «Nelgid Rapunzlile»:

07.06 Käsmu, Kaunid Kontserdid Käsmus 2015
31.07 Pärnu Reiu jõe kallas
05.08 Tartu Hansa Hoov
06.08 Tallinna Kultuurikatla Aed

Algus kell 20:00

Lisainfo siin.

Tagasi üles