«Laula mu laulu» esitleb täna Pearu Pauluse hitte täiesti uues võtmes!

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Laula mu laulu»
«Laula mu laulu» Foto: Marko Mäestjärv

Täna kell 20 on Kanal 2 menusaate «Laula mu laulu» keskmes väga paljude aegumatude hittide kaasautor ja laulja Pearu Paulus. «Neiu mustas kleidis», «Olen loobuda sust proovinud» ja «Nii kuum on tunne» on vaid mõned Pearu Pauluse poolt tuntuks lauldud megahittidest, mis tänases saates Pearu majakaaslaste poolt esitamisele tulevad.

Pearu Paulus sai tuntuks konkursi «Kaks takti ette» kaudu. 1992. aastast kuulub Pearu Paulus koos Ilmar Laisaare ja Alar Kotkasega ansamblisse «2 Quick Start», mille kontsertid on ka 23 aastat hiljem rahvast alati puupüsti täis.

Foto: Marko Mäestjärv

Tänases saates üllatab Pearu saateosalisi ühe oma lemmiktegevusega – Pearule meeldib mängida jäähokit. Kuna aga jäähoki oleks võinud osutada kaaslastele liiga ohtlikuks, viis ta nad hokit mängima turvalisemale pinnale, saali.

Foto: Marko Mäestjärv

«Laula mu laulu» Pearu Pauluse hittide õhtu on Kanal 2s täna kell 20.

Kohe pärast «Laula mu laulu» põhisaadet jätkub muusikaõhtu kell 21:30 Kanal 11s meeleoluka «Kuula mu laulu» stuudiosaatega. Külla on tulnud Pearu bändikaaslane Alar Kotkas ja sõbrad Heiki Rits ning Kirsti Timmer.

Tagasi üles