R, 8.12.2023

Hoia piip ja prillid! Selgeltnägijad avastasid Lasnamäe maja alt põrgu

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Appi tuleb selgeltnägija» osas avastavad Ilona Kaldre ja Aljona Orlova, et ühe Lasnamäe kortermaja all pulbitseb negatiivne energia
«Appi tuleb selgeltnägija» osas avastavad Ilona Kaldre ja Aljona Orlova, et ühe Lasnamäe kortermaja all pulbitseb negatiivne energia Foto: Dmitri Kaldre

Sarja «Appi tuleb selgeltnägija» tänases osas avastavad Ilona Kaldre ja Aljona Orlova, et ühe Lasnamäe kortermaja all pulbitseb energia, mis on nii negatiivne, et seda võib lausa põrgulikuks nimetada.

«Appi tuleb selgeltnägija» tänase eriti hullu loo keskmes on proua, kelle jala külge hüpanud kratt ei kavatsegi tema kodust lahkuda, tekitades naisele teravaid peavalusid ja muid tervisehädasid. Koos krati ilmumisega vallutasid proua korteri ka erivärvilised energiakogumid ruutude, rombide ja kerade näol, mis hõljuvad peamiselt elutoas ja köögis. Proua ise ei oska enam midagi peale hakata ja palub abi selgeltnägijatelt, et need kutsumata külalised ära ajaksid.

Foto: Dmitri Kaldre

Seda, kas tegemist on eaka proua väljamõeldistega või karmi tegelikkusega, lähevad uurima Ilona Kaldre ja Aljona Orlova. Kuigi paljud ei usu majavaimudesse, siis selgeltnägijad küll. Selgub, et kummaline olevus ohtlik pole, kuid karmim lugu on korteri asukohaga, mis seisab ilmselgelt geopatogeense koha peal. Selgeltnägijad võtavad appi maagilised rituaalid, et korter halvast energiast puhastada.

Saates on ka lugu Signest, kes tunneb, et ta elu on neetud. Signe palub abi Veet Manolt, et oma elujõud tagasi saada.

«Appi tuleb selgeltnägija» on TV3s täna kell 20.00.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles