Kuula: ilmus Avoid Dave’i esimene singel paari päeva pärast ilmavalgust nägevalt debüütalbumilt

Meisi Volt
, Reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Avoid Dave’i debüütalbum «Insert Title»
Avoid Dave’i debüütalbum «Insert Title» Foto: promo

Täna ilmus Avoid Dave’i esimene singel ametlikult 6. aprillil ilmavalgust nägevalt debüütalbumilt «Insert Title». Lugu nimega «What About Me?» sai alguse elektronmuusikute kogunemiselt Baltic Trail ning valmis koostöös Leedu produtsentidega Vaiper Despotin ja Napo. Singel on sel nädalal Soundcloudis tasuta allalaetav. 

Laulja-helilooja-kitarristi Taavi Paometsa alter ego Avoid Dave on üks värskema kõlaga artiste Eesti elektroonilises muusikas. Olles aastaid tegev alternatiiv-rokkbändis Aides ning esinenud koos ja kirjutanud lugusid mitmetele Eesti tunnustatud artistidele nagu Ott Lepland, Liis Lemsalu ja August Hunt, võib öelda, et Taavil on selgelt annet segada nakatavaid biite ja gruuve popmuusikale omaselt kaasakiskuvate meloodiatega.

Avoid Dave’i debüütalbum «Insert Title» on soul-muusikast inspireeritud reis elektroonikasse – kaasakiskuvad rütmimustrid, lihtsad ent samas sügavad harmooniad ning Dave’i vokaalid. Tulemuseks on miskit niivõrd isikupärast ja originaalset, et Avoid Dave’i soundi on raske ühegi teise Eesti artistiga võrrelda, samas on selles kõlas miskit ilmeksimatult eestlaslikku. Debüütalbum ilmub 6. aprillil digitaalselt kõikides suuremates neti-muusikapoodides, lisaks on plaat saadaval ka piiratud koguses CD-formaadis, esimene võimalus selle soetamiseks on albumi esitluskontserdil.

Foto: Andrei Ozdoba

Avoid Dave «Insert Title» esitluskontsert toimub 2. aprilli õhtul Von Krahli Teatris albumi väljaandmise eest vastutava plaadifirma Emerald City label night’i raames. Plaati esitletakse live-koosseisus, kuhu kuuluvad lisaks Taavile veel lauljatar Kristel Aaslaid ja trummar Kaspar Kalluste. Lavale astuvad ka OYT, Smthing Smthing, Sander Mölder, Firejosé, Paul Oja ning DJ-d Quest ja To-Sha erilise “Tunnetel on kõla” setiga. 

Esitluskontsert Facebookis.

 

Tagasi üles