Konverents neidudele: tüdrukuid tuleb julgustada unistama ja suuri samme astuma

Konverents Filter, korraldaja Laura Remmel paremal

FOTO: Facebook

Laupäeval, 4.aprillil kogunevad Tallinna Reaalkoolis paarsada tütarlast konverentsile Filter, et rääkida sellest, kuidas võimatu võib saada võimalikuks nii igaühe isiklikus elus, suhetes, kui ka karjääris.

«Hetkeolukord ei defineeri kellegi tulevikku!» ütleb sündmuse peakorraldaja Laura Remmel. Ta lisab, et tüdrukuid tuleb julgustada unistama ja suuri samme astuma.

Filtri programm algab kell 11.00. Moeblogija Grete Link, noor arst Merle Bunescu ja Segers Eesti tegevjuht Heli Eigi jagavad vestlusintervjuus oma edukaid karäjärilugusid. Esineb noor muusik Silja Eigi.

Pärast seda toimuvad seminarid: «Depressioon – ainult nõrkadele?», «Heateaod, mis muudavad maailma» ja «Purunenud suhe» on vaid mõned näited, millest päeva jooksul kuulda võib.

Õhtul astub üles teine noor artist – Sinencia Jasmine Kass. Motiveeriva kõne päeva teemal «Võimatu võimalikuks» peab Mai Zayas. Hiljem saab teha tasuta pilte Filtri fotokabiinis. Lisaks loositakse välja mitmeid auhindu. Üritus lõpeb orienteeruvalt kell 21.00.

Üritus on tasuta. Seda korraldavad erinevate Eesti kristlike kirikute noored. Filter toimub teist aastat: möödunud korral osales 220 tütarlast.