Vali lemmikbänd Tallinn Music Weekilt

Meisi Volt
, Reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Metsakutsu
Metsakutsu Foto: Karlis Saul

Tallinn Music Week koostöös EMT-ga kuulutavad ka sel aastal välja publiku lemmiku hääletuse. Lemmikuks pärjatud artisti karjääri edendamisse panustab EMT 1000 eurot. Kõigi publikuhääletuses osalenute vahel loositakse välja ülivinge Bluetooth kõlar Marshall Stanmore.

Hääletustulemused tehakse teatavaks pärast festivali Tallinn Music Weeki ja EMT Facebooki lehtedel. Publiku lemmikartist saab EMT poolt auhinnaks 1000-eurose auhinnatšeki karjääri edendamiseks.

Lemmiku valimiseks tuleb minna Tallinn Music Weeki kodulehele või hääletada EMT Live äpis. Artiste, kelle hulgast valida, on festivaliprogrammis 227, lemmik võib olla nii kodu- kui välismaist päritolu. Hääletada saab kuni esmaspäeva, 30. märtsini. Võitjad, nii artist kui hääletanu, kuulutakse välja esmaspäeval, 6. aprillil.  Möödunud aasta festivali raames pärjati publiku lemmikuks räppar Metsakutsu.

Ühtlasi on EMT Live äpis võimalik panna kokku oma kava ehk teha endale personaalne festivaliprogramm. Otseülekandena saab EMT Live äpis vaadata laupäeval, 28. märtsil Kinos Sõprus toimuvat Positivus Festivali ja plaadifirma I Love You Records kontsertõhtut. Live äpi saab alla laadida EMT kodulehelt.

Koostöös EMT-ga on Tallinn Music Weekil käimas ka Instagrami-fotokonkurss «Pildista festivaliemotsiooni!». Võistluses osalemiseks tuleb laadida pilt koos märkega #tallinnmusicweek Instagrami. Vaata lähemalt siit.

Kõigi fotode hulgast valivad TMW ja EMT esindajad oma lemmiku. Peaauhinnaks on Sony Xperia Z1 Compact nutitelefon EMT poolt.

Fotod (TMW 2015 esinejad):

https://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/sets/72157650563778256/

Tallinn Music Week toimub juba sel nädalal, 25. – 29. märtsil üle Tallinna linna.  Üles astub 205 artisti 26 riigist, neist 121 esinejat Eestist.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles