R, 8.12.2023

TV3 selgeltnägijad uurivad Pärnu noore paari needust

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Aljona Orlova ja Ilona Kaldre
Aljona Orlova ja Ilona Kaldre Foto: Dmitri Kaldre

TV3 müstikasarja «Appi tuleb selgeltnägija» staarid Ilona Kaldre ja Aljona Orlova lähevad seekord lahendama kaht lugu, millest esimeses otsib abi noor Pärnu paar, keda on tabanud kohutavad saatuselöögid.

Aastad 2012-2014 on pärnakate Karoliine ja Kristo jaoks olnud kui õudusunenägu. Kõik algas 2012. aastal, kui Kristo ehitusel kukkus; tema jalad jäid küll alles, kuid paranemine oli pikk ning ka oma esimese lapse sünnitusele tuli minna kipsis jalaga. Karoliine rasedus oli kulgenud rahulikult ja haiglasse jõudes ennustati sünnitusele kerget kulgu, kuid kõik läks vastupidi. Karoliinele tehti keisrilõige, mille käigus lõigati lapsele skalpelliga kõigest sentimeetri kaugusele silmast haav. Kõige hullem oli aga veel ees, sest kui pisitütar oli vaid 7-kuune, diagnoositi tal leukeemia. Pärast kaheksat kuud võitlust haiglas tuli vanematel oma lapsega hüvasti jätta…Perekond on sügavas leinas ja neid vaevab küsimus: «Miks see kõik juhtus?» ning lisaks ka hirm, et neil lasub needus. Noorte rasket seisu lähevad lahti harutama Aljona Orlova ja Ilona Kaldre, kelle rituaalid ja lausumised on tänaseks ka tulemusi andnud. 

Foto: TV3

Saate teises loos püüab Veet Mano lahendust leida Ivari murele. Nimelt on  mehe probleemiks «avatud kuulmetõri», mis tähendab kõrva kaudu hingamist, kui kõrvakile puuduks. Kuna too ei puudu, siis tähendab see aga haigushoogude ajal pidevat rõhutud tunnet kogu peas. Ivar on abi otsinud nii Eestist kui ka välismaalt, talle on tehtud mitmeid operatsioone, kuid miski ei aita. Kui Veet Mano Ivarile appi läheb, tekib lahenduse otsimise asemel kummaline vastasseis, kuna abiotsija keeldub Mano meetoditest…

«Appi tuleb selgeltnägija» on TV3s täna kell 20.00.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles