Karl Mihkel Salong: proovin võluda eestikeelse looga!

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Karl Mihkel Salong
Karl Mihkel Salong Foto: TV3

Kohtunike otsusel «Eesti otsib superstaari» lohutusvooru pääsenud kümme lauljat astuvad TV3 vaatajate ette eeloleval pühapäeval. Kõik võistlejad on juba välja mõelnud, millega vaatajaid enda poolt hääletama kutsuda. Näiteks Karl Mihkel Salong panustab eestikeelsele loole.

«Püüan leida eestikeelse loo, mis tuleks nö minu moodi välja ja proovin sellega vaatajaid võluda,» rääkis Karl Mihkel 

Salong «Seitsmestele uudistele». Mikk Mäe aga leiab, et kuna tema varasem lugu oli lüüriline, võiks seekord televaatajaid üllatada märksa kiirema ja rütmikama esitusega.

Noormeeste kõrval valmistuvad ka neiud pühapäevaseks pingeliseks katsumuseks usinalt. «Olen täielikult pühendunud saatele ja enda kui laulja kujundamisele,» märkis Jana Liisa Johannson, lisades, et edu saates oleks väga suur hüpe elus ja muusikamaastikul edasi. Siret Tuula lubab pühapäevaks aga etteastet, milles kõlava looga jääks ta publikule rohkem meelde.

«Eesti otsib superstaari» pühapäevases lohutusvoorus võistlevad nelja viimase finaalikoha nimel Elis Loik, Carol Suurevälja, Karmen Kõrnas, Jana Liisa Johannson, Siret Tuula, Kristjan Kannukene, Joosep Eendra, Mattias Simson, Mikk Mäe, Karl Mihkel Salong.

«Eesti otsib superstaari» lohutusvoor on TV3 otse-eetris pühapäeval kell 19.30.

Tagasi üles