Galerii: kama sutrast inspireeritud etendus Erotic Cinema'l

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Möödunud reedel, 06.märtsil leidis koostöös Viru Valgega klubis Teater aset Erotic Cinema, mis sel korral tõi lavale kama sutra'st inspireeritud show! Kama sutrast on kuulnud vast kõik, ent enda silmaga naudingurohkeid poose näinud ning mõistnud täpsemalt Kama Sutra raamatu ja õpetuse olemust? Pidu tõi kohale rekordiliselt palju rahvast ning klubi saal täitus juba esimese poole tunniga!

6.märtsil sai klubist Teater õpiruum, kus ka võhikud said tundma õppida Maailma tuntuima sensuaalsete naudingute õpperaamatut ning seda eriti meeldival viisil - nautides kohapeal Kama Sutrast inspireetiud lavalisi etendusi, mis fantaasia lendama ning meeleolu erootilisele lainele viisid! Reedene pidu tõi kohale palju uudistajaid, sest klubi täitus juba esimese poole tunniga ning samuti ka tantsuplats! Öö kujunes tõeliselt kuumaks ning ahvatlusterohkeks ja öönautlejad võtsid peost viimast veel ka lõpulugude ajal!

Foto: Klubi Teater

Reedel, 06.märtsil toimus ka loovusfestival Kuldmuna auhinnagala, mis tunnustab iga-aastaselt silmapaistvate reklaamide, disainilahenduste, kampaaniate ja ürituste  loovlahendusi ning kulmineerus sel korral ametliku afterparty'ga klubis Teater, kuhu olid oodatud kõik Kuldmuna auhinnagala säravad isiksused ja nende sõbrad. Meeleolukas galaõhtu tõi pea kõik Galal osalejad klubisse Teater, kus jätkus Kuldmuna saajate tähistamine ja edu nautimine rõõmsalt tantsuplatsil üksteist üle trumbates ja maitsvaid Viru Valgespetsiaalseid kokteile nautides!

Foto: Klubi Teater

Juba sel reedel ootab klubis Teater kõiki grandioosne Dom Party «Monaco GP 1934», mis toob tolleaegse ringrajaäärse melu ja ärevuse klubisse Teater ning kütkestavad masinad Teatri ette! Rohkem infot peo kohta Facebookis.

Foto: Klubi Teater

Vaata galeriist!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles