«Viimane võmm» täna: Elo Mõttus-Leppik kehastab mitmemehepidajast kirjanikku

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Viimane võmm»
«Viimane võmm» Foto: Kanal 2

Täna kell 21:30 on Kanal 2s kodumaine krimisari «Viimane võmm», kus seekord ootab lahendamist mitmemehepidajast kirjaniku mõrvajuhtum. Kirjanikku mängib telereporter ja saatejuht Elo Mõttus-Leppik!

Oma majast leitakse mürgitatuna menukirjanik Anu Veelmaa (Elo Mõttus-Leppik), kelle viimane müügihitt on olnud isiklikul polügaamiakogemusel põhinev eneseabiraamat «Meie 3». Uurijaid Mikk Kotkast (Üllar Saaremäe) ja Anders Prikki (Robert Annus) saadab selle loo lahendamisel selgeltnägija Tamara Ridbek (Loore Martma), kes on asunud tööle Politseiameti avalike suhete osakonnas ning kirjutab neist veebilehte portreelugu.

Foto: Kanal 2

Üllatuslikult saab Tanjast (Ülle Lichtfeldt) Tammetsi (Velvo Väli) asemik mõrvarühma juhitoolil. Anders Prikk saab loa sõita kuuks ajaks Indiasse Delhi Ülikooli täiendõppele. Tammetsi ja Rita vahel tekivad isiklikku laadi suhted. Mart Noormets (Mikk Jürjens) tuleb Arabellale (Saara Kadak) ebatraditsioonilisel moel kosja. Kotkase eksabikaasa Laura (Tiina Mälberg) kutsub kohtuarst Mõisniku (Jaanus Rohumaa) kinno. Miku ja Tamara vahel säriseb üha ägedamalt.

«Viimane võmm» on Kanal 2s teisipäeviti kell 21:30, kohe pärast nädalamagasini «Radar».

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles