Kuula: Mihkel Rati eestvedamisel on sündinud Eesti esimene ja ainus Bon Jovi tribüütbänd

Mihkel Ratt goes Bon Jovi

FOTO: Maris Savik

Mihkel Ratt goes Bon Jovi esitab Bon Jovi suurimad hittsingleid läbi viimaste aastakümnete, mis tulevad esitamisele nii, nagu need on originaalis. Seljataga on mitu kuud tulist tööd, et ka kõige suuremad Bon Jovi fännid ei peaks pettuma.  

Bändi moodustavad: Mihkel Ratt (vokaal), Alan Urva (kitarr), Valmer Luks (klahvpillid), Urmo Narbekov (kitarr), Valdur Viiklepp (bass) ja Joosep Voolmaa (trummid). Repertuaari kuuluvad Bon Jovi suurimad hittsinglid, nagu näiteks: «It`s my life», «Livin' on a prayer», «You give love a bad name», «Wanted dead or alive» jne.

«Olen Bon Jovi loominguga koos üles kasvanud ning nende lugudega seonduvad minu elu väga olulised mälestused. Nende lugude keskmes on jutustus meie endi eludest, mis puudutab kümneid ja kümneid miljoneid inimesi ja neid lugusid mängides saavad need justkui enda omaks. Meie eesmärk ei ole Bon Jovi'd lavaliselt jäljendada, kuid kõik lood tulevad kindlasti esitamisele nii nagu need on originaalis, kaasa arvatud mitmehäälsus, mis on kindlasti Bon Jovi üheks firmamärgiks,» rääkis Ratt. «Bändis mängivad kogenud muusikud, kes on nende lugudega koos üles kasvanud ja see on kõige olulisem - see loob tugeva emotsiooni, mis jõuab kuulajateni. Oleme mitu kuud teinud tulist tööd, et ka kõige suuremad Bon Jovi fännid, kes meie esinemistest osa saavad, ei peaks pettuma.»

Populaarne

Tagasi üles