Purustav video! «Kättemaksukontori» naised tegid tankiga puhta töö

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
TV3 telesari "Kättemaksukontor"
TV3 telesari "Kättemaksukontor" Foto: TV3

TV3 krimikomöödia «Kättemaksukontor» vaatajad võivad hakata valmistuma eriliseks üllatuseks, sest peagi jõuab eetrisse lugu, mille jaoks kasutati ehtsat tanki! 

«Kättemaksukontori» üht peategelast Freya Narvikut kehastav Elina Reinold kinnitas, et tegemist oli tõepoolest väga erilise võttepäevaga. «Kuna tank tossas nii hirmsalt, mõtlesin, et pärast peab vist vähemalt nädala kopse puhastama. Muidu on see üks raudkolakas, millega sõites on tunne, et ei või päris kindel olla, kuhu suunas ta läheb,» kirjeldas näitlejanna.

Foto: TV3

«Kättemaksukontori» jaoks oli võttepäev tankiga kindlasti üks sarja ajaloo põnevamaid. Lagedil asuvas Eesti Vabadusvõitluse Muuseumis sai üles võetud stseen, kus Kättemaksukontori naised sõidavad hetkel veel salastatud põhjusel tankiga üle sõiduauto. Elina Reinoldi sõnul autot niisama lihtne kokku pressida polnudki, lausa mitu korda tuli tankiga hoogu võtta ja üritada. «Arvasin, et auto on rohkem putukas,» märkis Reinold muhedalt.

Foto: TV3

Eesti Vabadusvõitluse Muuseumi tank T-34 on ainus omanäoline siiani liikuv tank, mida kasutati ka filmis «1944».

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles