«Viimane võmm» täna: restoranist leitakse mürgitatuna noor naine

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Viimane võmm»
«Viimane võmm» Foto: Kanal 2

Täna kell 21:30 jätkub uue mõrvalooga Kanal 2 kodumaine krimisari «Viimane võmm». Kallist restoranist leitakse mürgitatuna noor naine. Uurijad Kotkas (Üllar Saaremäe) ja Prikk (Anders Prikk) saavad teada, et naine töötas firmas, mille tegevusalaks on ettevõtetes soovimatutest töötajatest vabanemine ja - väidetavalt - neile ka uue töö leidmine.

Suhted politseijaoskonnas pingestuvad. Miku ja Aafrikast naasnud Tanja (Ülle Lichtfeldt) sõbra Niklas Holmi (Tiit Sukk) omavahelised suhted teravnevad. Martin Tammets (Velvo Väli) edutatakse Politseiameti avalike suhete osakonna juhiks - kellest küll saab tema järglane mõrvarühmas?

Anders Prikk arvab, et tema võimalus karjääri teha on lõpuks ometi saabunud. Kohtuarst Roland Mõisnik (Jaanus Rohumaa) saab aru, et uue geeniusest assistendi Kassandraga (Sandra Ashilevi) ei olegi nii lihtne suhelda.

«Viimane võmm» on Kanal 2s teisipäeviti 21:30.

Tagasi üles