Eurolaulu Raadio

Fotograaf Ardo Kaljuvee näitab uues videos, kuidas sõpradega koos selfie't teha

Ardo Kaljuvee näitab, kuidas sõpradega koos selfie't teha

FOTO: Erakogu

Staarfotograaf Ardo Kaljuvee näitab parimaks selfie-telefoniks tituleeritud uue Samsungi Galaxy A seeria nutitelefonil, kuidas koos sõpradega selfie't tehes edukalt kaadrisse mahtuda.

 Viis sammu, kuidas welfie't ehk sõpradega selfie't teha:

·         Kõigepealt on vaja häid sõpru ja Samsung Galaxy A seeria nutitelefoni.

·         Vali oma telefoni kaameral laia selfie funktsioon ehk Wide Selfie ning fotot tehes keera vastavalt juhistele telefoni kaamerat ühele ja teisele poole.

·         Enne pildi tegemist mõtle sellele, kus fotot jagada soovid. Kui soovid seda jagada keskkonnas, kuhu foto läheb ruudukujuliselt (nagu Instagramis), siis ei saa welfie't väga laiaks venitada.

·         Sõpradega selfie't tehes on oluline see, et  ka sõbrad jääksid fotole ilusti. Veenduge, et kõik mahuksid pildile ja kellelgi ei jääks fotol näiteks silmad kinni.

·         Tehke rohkem pilte, siis saate valida kõige õnnestunuma foto, kus kõik sõbrad on ilusti, ja mittesobivad selfie'd ära kustutada!

FOTO: Erakogu

Fotograaf Ardo Kaljuvee kasutab õpetusvideos Samsungi uue seeria Galaxy A nutitelefoni, mille 5 MP suurune esikaamera on mõeldud just selfiede tegemiseks. Kaamerale on lisatud mitmeid ägedaid funktsioone.

Vaata parimaid nippe uuest õpetusvideost!