Vaatajad jätsid superstaarisaatesse Karl-Erik Tamme

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Karl-Erik Tamme
Karl-Erik Tamme Foto: TV3

TV3 «Eesti otsib superstaari» teatrivooru lõpus jätsid kohtunikud viimase edasipääseja rahva otsustada. Televaatajate lemmikuks sai Karl-Erik Tamme.

Esmakordselt «Eesti otsib superstaari» ajaloos sai eilne teatrivoor üllatava lõpu - kohtunikud ei jõudnud üksmeelele ja vajasid televaatajate abi. Koha eest stuudiovoorus võistlesid Oskar Süvari ja Karl-Erik Tamme, kelle saatus sõltus vaatajahääletusest.

Rahva otsusel jätkab Eesti kuuendaks superstaariks pürgimist Karl-Erik Tamme, olles kogunud 58% helistajate häältest. Karl-Erik võistleb finaalikohtade eest koos kohtunike poolt edasi saadetud noormeestega, kelleks on Mikk Mäe, Karl Mihkel Salong, Karl Gustav Adamsoo, Mattias Simson, Jüri Pootsmann, Joosep Eendra, Georg Tulver, Risto Paiste ja Kristjan Kannukene.

Rahva häältega edasi pääsenud Karl-Erik Tamme puhul on põnev märkida, et ta on varemgi TV3 ekraanil säranud, esinedes koos Ott Leplandiga suursaates «Laulupealinn».

Tagasi üles