Tõnu Kaljuste hülgas Ülle, kosis Kadri

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Tõnu Kaljuste

FOTO: Peeter Langovits

Tjah, otseselt kihlumiseni pole asi veel läinud, kuid faktiks jääb, et Kaljustete 30-aastane abielu on läbi ja Tõnu Kaljuste (57) südame vallutas temast seitseteist aastat noorem telenaine Kadri Hinrikus.

Ülle Kaljuste Elle Kulli elulooraamatu esitlusel.

FOTO: Jelena Rudi

Ülle Kaljuste annab keisrinnamõõdu välja küll. Suurejooneline.

FOTO: Peeter Langovits

37aastane ETV uudisteankur Kadri Hinrikus sai hakkama debüütraamatuga «Miia ja Friida lood», mida ta juhuslikult käes hoiabki. .

FOTO: Peeter Langovits.

Ilmar Raag

FOTO: Pm


Kadri Hinrikust nähti juba kevadel sageli Naisssaarel asjatamas, enne Jaan Tätte etendust «Lendajad» kõndisid nad Tõnuga Omari küüni taga pea käsikäes. Kumbki asjaosaline ise ei soovi uut suhet meediale kommenteerida, kirjutab Naisteleht.

Siiski on kõrvalseisjad tähele pannud, et mõlemad Kaljuste naised on viimasel ajal muutunud. Üllele (53) olevat anonüümse teatritegelase sõnade järgi lahkuminek kasuks tulnud: «Ta on kakskümmend kilo alla võtnud näeb endisest veel ilusam välja!»

Samas märgatakse telemajas, et Kadri, kes kõige viimase ajani oli avalikkuse ees paar filmimees Ilmar Raagiga, on jälle natuke juurde võtnud ning nägugi on ümaramaks muutunud. Uudisteankruna teleekraanil viibides eelistab ta tumedamaid ja kehavorme varjavaid rõivaid.
 

Elu24 maksab vihje eest tasu!

SAADA vihje
Tagasi üles