Sellel laupäeval: Hirmo Faktori meeletu pidu toob DJ Syn Cole'i klubisse Rock Cafe

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Syn Cole
Syn Cole Foto: Facebook

7. märtsil on kõik muusikasõbrad oodatud Tallinna klubisse Rock Cafe. Õhtu jooksul astub üles eesti DJ-de paremik ja peaesinejaks on maailmas kuulsust nautiv Eestist pärit DJ Syn Cole. Vinge show otseülekannet näeb ka oma nutitelefonist EMT Live äpi vahendusel ning kuuleb otseülekandena raadiost Sky Plus.

Syn Cole on iga mööduva päevaga muutumas üha suuremaks jututeemaks maailma klubimuusika areenil. Pärnust pärit DJ ja produtsent on murdnud läbi muusikatööstuse tihti läbimatuna näivatest barjääridest ning leidnud koha oma muusikale ja unikaalsele stiilile. Viimaste aastate jooksul on Syn Cole suutnud hullutada meeletuid rahvamasse üle maailma just oma isikliku loominguga ning suurepäraste remixidega Avicii hittidele «Silhouettes» ja «Hey Brother». Kindlasti tasuks ka ära mainida koostööd selliste A-klassi staaridega nagu Katy Perry, Jennifer Lopez, Ed Sheeran, Coldplay, Take That ja paljud teised. Lähiajal on artistilt muusikat ilmumas maailma nr.1 DJ Hardwelli labeli Revealed Recordings alt ning värskelt on sõlmitud ka leping Hollandi superstaariga Nicky Romero, kelle plaadifirma alt on samuti oodata juba lähitulevikus uut loomingut.

Foto: Erakogu

Märtsi lõpus astub Syn Cole üles Ultra Music Festivalil Miamis, mis on maailma üks olulisemaid klubimuusika festivale ning toob kokku klubimuusika suurimad staarid ja sajad tuhanded pidutsejad.

Hirmo Faktorit on tituleeritud Eesti aasta parimaks peoks ja raadiosaateks juba viimased kolm aastat ja peo looja ning hing DJ Kristjan Hirmo on pälvinud kodumaa nr. 1 DJ koha viimased neli aastat. Veel astuvad üles Hirmo Faktori resident DJ Kert Klaus ja kodumaise klubimuusika legend DJ Kolzar, kes hoidnud eesti parima plaadikeerutaja tiitlit aastatel 2009 ja 2010.

Hirmo Faktori pidu toimub esmakordselt äsja uuenduskuuri läbinud klubis Rock Cafe, mille helisüsteemi peetakse Eestis üheks parimaks. Lisaks aitavad meeleolule kaasa lasershow, eriefektid ning tasemel valgus ja videolahendused. Uksed avatakse kell: 23.00.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles