«Vabade meeste» stsenarist kogus sarja jaoks materjali salaja

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Vabad mehed»
«Vabad mehed» Foto: TV3

Täna õhtul TV3s algava uue kodumaise sarja «Vabad mehed» noored näitlejad ja stsenarist paljastasid Star FM Hommikuprogrammis, kuidas nad sarja valmimise jaoks materjali kogusid.

Inspiratsiooni saamiseks viibis stsenarist Mihkel Seeder ka ise incognito mõnda aega ajateenistuses, et sealsesse ellu sulandudes seda kõrvalt jälgida ning süžee jaoks põnevaid hetki talletada. Samuti käisid eksperimendi korras aega teenimas noored näitlejad Silver Kaljula, Kaarel Targo ja Jaanika Tammaru, kes kogetust muljeid jagasid ja õhtul algavat sarja vaadata soovitasid.

Foto: TV3

«Vabad mehed» on Ilmar Raagi käe all valminud haarav lugu noortest ajateenijatest, kes avastavad end ühtäkki täiesti uuest keskkonnast, mis pakub ootamatuid enesearendamisvõimalusi ja laiendab silmaringi ning võib olla ka ideaalne aeg eluväärtuste ümberhindamiseks. See on eluline, haarav, värvikas, emotsionaalne, humoorikas ja kohati koguni romantiline lugu, mille peaosades näeb TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia noori andekaid näitlejaid. Sarjas mängivad Saara Kadak, Anti Reinthal, Karol Kuntsel, Janek Vadi, Triin Tenso, Silver Kaljula, Kaarel Targo, Mihkel Kallaste, Kristjan Lüüs, Jaanika Tammaru, Lauri Mäesepp, Sander Rebane, Tanel Ting, Karl Sakrits, Alexandr Domovoi, Karl Robert Saaremäe, Katrin Sutt ja Märten Matsu jt.

«Vabad mehed» alustab TV3s täna kell 21.30.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles