Kunstnik Kiwa lõi letti uue skandaalse ajakirja - Neoonmust

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kunstnik Kiwa lõi letti uue ajakirja - Neoonmust. Ajakirja tegevtoimetaja on Kadi-Maarja Võsu, peatoimetaja ja esimene kaanestaar Nukuteatri näitleja Kaisa Selde.

Foto: Erlend Štaub

Neoonmust - rahvusvaheline suurt sorti uus 100% öko mustvalge trendiajakiri nüüd ka eesti lugejale. Ajakirjadnusmaastiku "väike must kleit" mis lihtsalt peab olemas olema. Heledam kui miljon halli varju.

Foto: Erlend Štaub

Reedel, 27. veebruaril esitleti Tallinnas Sõltumatu Tantsu Ühenduse laval ajakirja Neoonmust. See on rahvusvaheline suurt sorti uus trendiajakiri, mis hakkab nüüd ilmuma ka eesti lugejale. Ajakirja eripäraks on see, et ta on 100% öko, see tähendab üleni mustvalge. Ajakirjas on mitmeid skandaalseid pilte ja reklaame.

Foto: Erlend Štaub

Ajakirja peatoimetaja on tuntud näitleja ja seltskonnastaar Kaisa Selde ning tegevtoimetaja Vabaerakonna asutamise kaaperdamisega tuntuks saanud Kadi-Maarja Võsu. Ajakirja kujunduse autor on Vogue, fotograafid Toomas Volkmann ja Gabriela Liivamägi, kunstnikud Dan Mitchell (London, Temnikova & Kasela galerii) ning Divine Enfant (Pariis, paranoia publishing).

Foto: Erlend Štaub

Oma rubriik on Katja Golddiggeril, dr Leo Luksil ning dr Erkki Luukil. Viimast korda saab näha skandaalse provokaatori Allah Pugatchova plakateid, kelle blogi äsja google'i poolt suleti.

Foto: Erlend Štaub

Paljud ajakirjas kirjeldatud teemad on väga skandaalsed.

Külastatakse  Ausschwitzi röövinud Rootsi skandalisti von Hausswolffi. Tõestatakse, et Andrei Hvostov on natsionaalsotsialist ja paljastatakse, kes on tegelikult Savisaare taga. Kommentaari annab maailmakuulus arvamusliider Slavoj Žižek. Kaisa Selde paljastab, et ta on tegelikult teisik. Meelis Kaldalu räägib avameelselt oma suhetest vangla ning vilepuhujaga. Margit Lõhmus külastab endist vabadusvõitlejat, kes elab Berliini tänavatel. Mikk Pärnits viskab koos Erkki Noolega oda kooseluseaduse pihta. Räägitakse sellest, mis saab, kui pankadelt raha ära võetakse. Ärikunstinaine Temnikova neab Charles Saatchit ja Saksa panka. Uuritakse, mis on saanud Pearu Paulusest peale enesetappu. Tõestatakse, et Kiwa on tegelikult võltsing. Uute skandaalidega tulevad lagedale Marta Vaarik ja Anu Saagim. Aldar Psaiko lahkab juudiküsimust. Wormsi enn nimetab Pauksoneid poisikesteks ja omasooiharaid terroristideks.

Foto: Erlend Štaub

Toimetuse valduses oli ka väidetavalt Kaur Kenderi skandaalse novelli põhjal tehtud fotolavastused, kuid nende avaldamist peeti liiga ebamoraalseks ning need edastati Kultuuriministeeriumi nn pornokomisjonile, kes tuvastas, et tegu pole lavastuste, vaid dokumentatsiooniga. Piltide avaldamine keelati ära ning edastati need kriminaalpolitseile. Siiski on ajakirjas link, kus saab teemaga tutvuda.

Foto: Erlend Štaub

Ürituse dress code oli väike must kleit, tumedad päikseprillid, blond, kõrgkontsad, hõbeglitter. Ajakirjanikud polnud teretulnud, va Elu24.

Foto: Erlend Štaub

www.neonblack.ru

Vaata pildigaleriid!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles