T, 3.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

«Mis? Kus? Millal?» telemängus võistlevad täna Eesti nutikamad noored

Elu24
Facebook
Comments
«Mis? Kus? Millal?», Laura Toomlaid
«Mis? Kus? Millal?», Laura Toomlaid Foto: Marion Pettai

Täna kell 21:30 on Kanal 2s «Mis? Kus? Millal?» talvise turniiri viimane ülipõnev mäng, kus televaatajate vastu asuvad Eesti kõige terasemad üliõpilased ja gümnasistid. Tänase mängu järel selgub turniiri parim võistkond, kes läheb edasi järgmisel reedel toimuvasse suurde finaalmängu!

Noorte võistkonda kuuluvad Eesti kõige terasemad üliõpilased ja gümnasistid. Võistkonda juhib Tartu Ülikooli tudeng Marthi Lepik. Tema meeskonnas mängivad Raid Vellerind, Laura Toomlaid, Kerdo Kristjan Tamm, Preedik Sallaste ja Kaarel Allemann.

Foto: Marion Pettai

 «Meeldivad küsimused, mis on rasked,» ütleb Rait Vellerind mängu eel. «Äraarvamises on mitu taktikat. Tuleb toetuda heale tiimile ja loota, et arutelu viib õige vastuseni,» lisab ta.

Foto: Marion Pettai, Kanal 2

Kust noored teadmisi koguvad? «Mängur peab olema suure lugemusega, palju ringi reisima ja liikuma,» jagab Kerdo-Kristjan Tamm head nõu. «Silmad-kõrvad tuleb lahti hoida,» lisab Marthi Lepik.

«Mis? Kus? Millal?» on Kanal 2s täna kell 21:30.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles